Rusza promocja ZPR na wydarzeniach na WNGiG UAM oraz w mediach społecznościowych

Od lutego 2018 roku zespół projektowy Zintegrowanego planowania rozwoju rozpoczyna promocję kierunku na wydarzeniach organizowanych na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w mediach społecznościowych. Chcemy dotrzeć z informacją o naszej unikatowej, interesującej ofercie do jak najszerszego grona zainteresowanych osób.

Wydarzenia takie jak Jubileuszowa sesja naukowa z okazji 100-lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego (8 marca 2018 r.) czy Dzień Otwarty na WNGiG (14 kwietnia 2018 r.) będą okazją by porozmawiać z przedstawicielami zespołu koordynującego kierunek ZPR i dowiedzieć się szczegółów.

Dodatkowo kandydaci na studia mogą napotkać na nasze reklamy na Facebooku.

Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: zpr@amu.edu.pl.