Zakończenie rekrutacji na studia dzienne

10 lipca 2018 r. zakończyła się rekrutacja na Zintegrowane planowanie rozwoju, nowy kierunek dziennych studiów inżynierskich na UAM.  Zapisy na te studia cieszyły się dużym powodzeniem, odnotowano wskaźnik 2,43 osoby na 1 miejsce.

Osobom, które dostały się na ZPR – studia dzienne serdecznie gratulujemy. Miło jest nam poinformować, że w związku z finansowaniem uruchomienia tych studiów ze środków Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, pilotażowy 3,5-letni cykl kształcenia (X 2018 – II 2022) będzie obejmował liczne interesujące zajęcia prowadzone przez zewnętrznych praktyków i specjalistów, zajęcia komputerowe w nowoczesnym i świeżo wyposażonym laboratorium, a także sfinansowane ze środków projektu, wyjazdowe ćwiczenia terenowe. W przypadku potwierdzenia chęci studiowania na tym kierunku, dostarczenia dokumentów i rozpoczęcia nauki w październiku 2018 r., opłata rekrutacyjna za zapis na ten kierunek studiów będzie ponadto zwracana. Kolejne roczniki studentów (rozpoczynający studia od X 2019 lub później) będą korzystać z laboratorium, ale dofinansowanie w/w zajęć będzie już mocno ograniczone.

W dniach 13-18 lipca, w godzinach 9-14, w pokoju 104 Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM (Collegium Geographicum, ul. Krygowskiego 10), będzie możliwość składania dokumentów – i tym samym potwierdzenia chęci studiowania na kierunku ZPR. Serdecznie zapraszamy.

xxx

Na początku sierpnia do wszystkich kandydatów, którzy potwierdzili chęć studiowania w trybie dziennym Zintegrowanego planowania rozwoju (poprzez przyniesienie dokumentów), skierowana została korespondencja listowna (pocztą tradycyjną – listem poleconym). Wraz z formalną decyzją o przyjęciu na studia, do nowych studentów przesłaliśmy dodatkowe informacje o projekcie finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (numer projektu: POWR.03.01.00-00-N055/16-00), w tym dokumenty dotyczące potwierdzenia chęci udziału w projekcie, a tym samym ostatecznej decyzji o gotowości do rozpoczęcia studiów (z prośbą o własnoręczne podpisanie i odesłanie na adres Instytutu). W razie pytań lub wątpliwości związanych z nadesłaną korespondencją prosimy o kontakt na adres mailowy: zpr@amu.edu.pl.