Do 14 września 2018 r. trwa rekrutacja na studia zaoczne

Do 14 września 2018 r. trwa rekrutacja na studia zaoczne na kierunku Zintegrowane planowanie rozwoju. Studia niestacjonarne będą odbywać się w formie zjazdów weekendowych, średnio co dwa tygodnie, zgodnie z harmonogramem podanym na stronie Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM.

W celu rejestracji należy utworzyć konto i postępować zgodnie z instrukcją dostępną na stronie: www.rekrutacja.amu.edu.pl. O przyjęciu decydować będzie konkurs świadectw dojrzałości, zgodnie z zasadami rekrutacji na studia zaoczne na WNGiG UAM.

W związku z zewnętrznym finansowaniem pierwszego, 3,5-letniego cyklu kształcenia na kierunku ZPR (projekt POWR.03.01.00-00-N055/16-00), zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne będą dla studentów bezpłatne. Kolejne edycje studiów zaocznych będą już odpłatne, więc studia rozpoczynające się w październiku 2018 r. to jedyna i niepowtarzalna szansa na darmowe zdobycie aktualnej wiedzy i umiejętności z zakresu planowania strategicznego i przestrzennego oraz uzyskanie dyplomu inżyniera.

Aktualizacja (18.09.2018 r.): bieżące informacje związane ze studiami zaocznymi  przesyłane są osobom, które do 14 września 2018 r. dokonały rejestracji i opłaciły zapis na ZPR w systemie Internetowej Rekrutacji. Prosimy o sprawdzanie informacji na bieżąco w systemie.