Zakończenie rekrutacji i inauguracja roku akademickiego 2018/19 na studiach dziennych i zaocznych

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 28 września 2018 r. na studiach dziennych, a 29 września na studiach zaocznych odbyła się uroczysta inauguracja studiów na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM. W wyniku przeprowadzonej rekrutacji, do nowych studentów Wydziału dołączyło 75 studentów Zintegrowanego planowania rozwoju – nowego i innowacyjnego kierunku studiów inżynierskich, uruchomionego dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Wśród nowych studentów ZPR 46 osób (26 kobiet i 20 mężczyzn) rozpoczęło studia w trybie stacjonarnym – dziennym, a 29 (10 kobiet i 19 mężczyzn) w trybie niestacjonarnym – zaocznym.

Tym samym z sukcesem zakończył się pierwszy ważny etap projektu Zintegrowane Planowanie Rozwoju – kuźnia kadr dla sektora kreującego politykę rozwoju (nr: POWR.03.01.00-00-N055/16-00) – przygotowywania studiów do uruchomienia oraz rekrutacja. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie zajęć dydaktycznych. Nowym studentom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy, umiejętności i kompetencji, które będą mogły być wykorzystane w przyszłej pracy zawodowej.

W imieniu zespołu projektowego
dr inż. Wojciech Dyba