Zajęcia z funduszy europejskich we współpracy z we współpracy z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości

W dniach 27 oraz 31 stycznia 2020 roku studenci Zintegrowanego Planowania Rozwoju (II rok) brali udział w wizycie studyjnej w ramach przedmiotu Fundusze Pomocowe w Polsce. Wizyta została zorganizowana we współpracy z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (WARP). Z ramienia WARP w wizycie studyjnej wzięli udział Tadeusz Wojtaszak – Dyrektor Funduszu Pożyczkowego, Patrycja Tomczak – Specjalista Funduszu Pożyczkowego oraz Natalia Hewczuk – specjalista ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu.

W trakcie wizyty studenci zapoznali się z tematyką aplikowania i rozliczania Funduszy Europejskich w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Inicjatywy JEREMIE, ponadto zostali zaznajomieni ze specyfiką działalności WARP, a także poznali najważniejsze fakty i mity dotyczące dotacji i pożyczek unijnych.

Pracownikom WARP dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia do współpracy, chęć spotkania ze studentami i przekazanie im cennej, praktycznej wiedzy związanej z funduszami pomocowymi w Polsce.