Ćwiczenia terenowe studentów ZPR w Trójmieście

W dniach 24-28 czerwca 2019 roku studenci Zintegrowanego planowania rozwoju (trybu stacjonarnego) będą odbywać na obszarze Trójmiasta ćwiczenia terenowe pod nazwą „Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju”.

Program ćwiczeń przewiduje spotkania i wykłady tematyczne w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego i na Uniwersytecie Gdańskim, a także wizyty w lokalnych instytucjach i urzędach, m.in. w Europejskim Centrum Solidarności, urzędzie miejskim w Gdańsku i urzędzie miejskim w Gdyni. Wyjazd ma również na celu poznanie zagospodarowania przestrzennego i perspektyw rozwoju Trójmiasta, czemu służyć będą przygotowane przez studentów spacery urbanistyczno-architektoniczne w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, a także szczegółowe zadania zespołowe.

Ćwiczenia poprowadzą Prof. UAM dr hab. Paweł Churski oraz dr Robert Perdał. Szczegółowy program ćwiczeń znajduje się w załączonym pliku.

ZPR_SUER_PROGRAM_2019