Relacja z ćwiczeń terenowych studentów niestacjonarnych

W dniach 4-8 września 2019 roku studenci trybu niestacjonarnego Zintegrowanego planowania rozwoju wzięli udział w ćwiczeniach terenowych na terenie Trójmiasta. Program ćwiczeń – podobnie do programu dla studentów trybu stacjonarnego – obejmował wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Biurze Obszaru Metropolitalnego Gdańska-Gdyni-Sopotu, Europejskim Centrum Solidarności, Urzędach Miejskich w Gdańsku i Gdyni oraz na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowo studenci prowadzili spacery urbanistyczno-architektoniczne i pracowali nad projektami w grupach.

Ćwiczenia dla studentów zorganizował i poprowadził prof. dr hab. Paweł Churski.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej programem ćwiczeń terenowych oraz do obejrzenia kilku zdjęć dokumentujących wyjazd.

Program ćwiczeń terenowych 4-8.09.2019