Ruszył kolejny rok akademicki – zajęcia w formie zdalnej

1 października 2020 r. odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2020/21.

15 października pierwszy rocznik kierunku Zintegrowane planowanie rozwoju, dla którego zajęcia są finansowane ze środków EFS w ramach PO.WER rozpoczął 5 semestr studiów. Jest to trzeci, przedostatni już rok nauki, stąd studenci rozpoczęli przygotowywanie prac inżynierskich.

Jednocześnie kolejny, już trzeci rocznik studentów rozpoczął naukę na tym nowym kierunku. Dalsze zainteresowanie kierunkiem pozwala mieć nadzieję na trwałe zapisanie się Zintegrowanego planowania rozwoju w ofercie zajęć na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM.

Ze względu na ograniczenia w możliwości prowadzenia zajęć dydaktycznych w związku z COVID-19, w pierwszym semestrze nauki zajęcia odbywają się w formie zdalnej.

W tych szczególnych okolicznościach wszystkim prowadzącym zajęcia oraz studentom życzymy owocnej nauki.

Zespół ZPR