Warsztat „ZPR jako nowy kierunek studiów na UAM” – 29.11.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że 29 listopada 2017 r. w Centrum Konferencyjnym D.S. Jowita przy ul. Zwierzynieckiej 7 w Poznaniu odbędzie się spotkanie przedstawicieli Unii uczelni na rzecz kierunku gospodarka przestrzenna. Jednym z punktów programu jest warsztat dotyczący Zintegrowanego planowania rozwoju jako nowego kierunku studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do dyskusji nad programem studiów zaproszeni zostali uznani dydaktycy z zakresu gospodarki przestrzennej (stanowiącej jeden z filarów zintegrowanego planowania rozwoju), a także doświadczeni praktycy – przedstawiciele samorządu lokalnego i regionalnego.

Program spotkania: Program_29.11.2017

Zaktualizowana w listopadzie 2017 r. koncepcja kształcenia oraz program kształcenia na kierunku Zintegrowane planowanie rozwoju: ZPR_aktualizacja_listopad_2017

Prezentacja Prof. Churskiego „Zintegrowane planowanie rozwoju – teoria, praktyka, wyzwania kształcenia”: CHURSKI_28_11_2017_ZPR_WARSZTAT