Zajęcia dotyczące strategii rozwoju jednostek terytorialnych z Marcinem Ługawiakiem z firmy Lider Projekt

15 października oraz 16 listopada 2019 roku odbyły się zajęcia z praktykiem dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego roku Zintegrowanego planowania Rozwoju.
W ramach Modułu planowanie strategiczne i jego narzędzia I , którego koordynatorem jest dr Bartłomiej Kołsut,  na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu gościł Pan Prezes Marcin Ługawiak – przedstawiciel poznańskiej firmy Lider Projekt, specjalizującej się w opracowywaniu dokumentów strategicznych, badaniach rynku oraz doradztwem personalnym i szkoleniami z tego zakresu.
Podczas spotkań studenci mogli się dowiedzieć jak proces opracowywania strategii rozwoju jednostek terytorialnych wygląda z perspektywy firmy doradczej. Spotkania spotkały się z dobrym odbiorem studentów.